1. FBC TRENČÍN - akadémia
9:0
(2:0, 6:0, 1:0)
Tým FBC 11 TRNAVA

6. Jurica (Panák) – 1:0, 13. Gašpar (Hasaj) – 2:0, 18. Jurica (L.Vyskoč) – 3:0, 20. Š.Štefančík (Panák) – 4:0, 22. Š.Štefančík (J.Rendl) – 5:0, 22. Križan (Hrnčiar) – 6:0, 23. Cingeľ (Halasová) – 7:0, 29. Panák (Herák) – 8:0, 36. Panák (Herák) – 9:0

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot (23. Žofčin) – Panák 2+2, Herák 0+2, Križan 1+0, L.Vyskoč 0+1, Halasová 0+1, Bellan – Hasaj 0+1, Š.Štefančík 2+0, J.Rendl 0+1, Hrnčiar 0+1, Jurica 2+0, Gašpar 1+0, Cingeľ 1+0, Kubičina, A.Majdlen, Kopčan, Halgoš. Tréner: M.Voštiar

1:0

0:0

0:0

Pasqualon - Majtán

29:6

Vstup do zápasu nebol najpresvedčivejší, dlhšie sme sa zahrievali na prevádzkovú teplotu a tak úvodný gól sme zaznamenali až v 6. minúte v oslabení. Od polovice tretiny sme však už hru ovládli, vypracovali si viacero šancí, jedinú však využil v 13. minúte Gašpar. V tlaku sme pokračovali aj v úvode prostrednej časti a tretí gól nenechal na seba dlho čakať. Potom už góly pribúdali a pritom treba povedať, že hosťujúci brankár Rácik veľa našich veľkých šancí zlikvidoval. Ani v poslednej tretine sme nepoľavili, hralo sa prakticky len pred trnavskou bránkou, ale kľúč k nej sme našli už len jediný raz, v 36. minúte po strele Tomáša Panáka. Hoci naša hra vyzerala dobre, koncovka bola veľmi nepresná a niekedy aj z pozícií, kedy sa žiadala prihrávka na voľného spoluhráča. Kladom je určite čisté konto, vážnejších chýb v defenzíve sme sa nedopustili a obaja brankári, Borot i Žofčin, tých niekoľko príležitostí Trnavčanov spoľahlivo zlikvidovali.