1. FBC TRENČÍN - akadémia
9:4
(2:2, 2:2, 5:0)
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE

5. Jurica (S.Liška) – 1:1, 14. S.Liška (Záň) – 2:1, 24. Jurica (S.Liška) – 3:4, 27. Demitra (Š.Štefančík) – 4:4, 31. Jurica (S.Liška) – 5:4, 36. Kubičina (Demitra) – 6:4, 37. Panák (Jurica) – 7:4, 41. Záň (Jurica) – 8:4, 53. Demitra (Hošala) – 9:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot – Panák 1+0, O.Kováčik, Š.Štefančík 0+1, Križan, Cingeľ, Herák – Záň 1+1, S.Liška 1+3, Jurica 3+2, Demitra 2+1, Kubičina 1+0, Hrnčiar, Hošala 0+1, Hasaj, Halgoš, Polhorský. Tréneri: M.Voštiar, M.Štefančík

0:0

Oravec - Š. Ondrášik

23:20

Partizánske proti nám odohralo veľmi slušné dve tretiny. V časovom úseku od 15. do 18. minúty nám dokonca otočilo priebeh za 2:1 na 2:4, na čo sme našťastie stačili do konca tretiny gólovo zareagovať. Do poslednej časti sa vstupovalo za vyrovnaného stavu 4:4, ale v nej zvýšili naši chlapci tempo a súpera už nepustili do žiadneho zakončenia. Dokázali sme ju ovládnuť jasne v pomere 5:0 a dôležité tri body tak putujú na našu stranu.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Martin Voštiar: „V prvom zápase sme nehrali podľa našich predstáv. Dve tretiny to bol absolútne vyrovnaný zápas a keďže sme už potrebovali bodovať naplno, boli sme výnimočne nútení stiahnuť hru na dve formácie a zmeniť pomer síl na ihrisku. Podarilo sa, hra mala rýchlosť a podobalo sa to našim predstavám, za čo chlapcov určite chválim."