ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM
4:4
(1:0, 2:3, 1:1)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

18. O.Kováčik (Demitra) – 1:1, 27. Križan (Š.Štefančík) – 2:2, 27. Jurica (Križan) – 2:3, 42. S.Liška (Križan) – 4:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

D.C.Kováč – Panák, O.Kováčik 1+0, Jurica 1+0, Š.Štefančík 0+1, Herák – J.Rendl, S.Liška 1+0, Križan 1+2, Kopčan, Demitra 0+1, Halgoš, Gašpar, Hasaj, Bellan. Tréneri: M.Voštiar, M.Štefančík

0:0

Orság - Galáč

19:15

V úvodnom zápase sa na naši hráči nevedeli proti Dubničanom výraznejšie presadiť. Súpera sme viackrát pustili do ľahkých zakončení a naopak, my sme nedokázali využiť dostatočný priestor na ihrisku, ktorý nám súper umožnil. Pred koncom 2. tretiny sme sa síce na chvíľu dostali do jednogólového vedenia, ale napokon sme si zisk aspoň bodu zaistili až gólom Lišku tri minúty pred koncom. Remíza 4:4 je nakoniec spravodlivá.