1:4
(0:0, 1:1, 0:3)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

Bránky a asistencie

17. Hrnčiar (O.Kováčik) – 0:1, 43. Jurica (Hrnčiar) – 1:2, 44. Cingeľ (O.Kováčik), 45. Hrnčiar (Jurica) – 1:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Žofčin – Š.Štefančík, Jurica 1+1, Panák, O.Kováčik 0+2, Halasová, Herák – Záň, Križan, Hrnčiar 2+1, Cingeľ 1+0, Demitra, Kopčan, Polhorský, Hasaj, Bellan. Tréner: M.Voštiar, M.Štefančík

Rozhodcovia

Bojovný zápas z Trnavskej strany, súpera treba naozaj pochváliť za ich fyzickú pripravenosť. Naopak, naše tempo bolo pomalé, miestami sme pôsobili oproti predošlému zápasu ako úplne vymenený tím. Zápasu chýbala z našej strany iskra, nasadenie a hlavne florbalová stránka. Tá sa prejavila až po zmenách v zostave okamžite od začiatku poslednej tretiny a už to bola len otázka času, kedy to chlapci rozbalia aj gólovo. Podarilo sa to síce až štyri minúty pred koncom zápasu gólom Juricu na 2:1, ale ďalšími dvoma sme víťazstvo ešte „zaklincovali“.