ŠK SLÁVIA SPU DFA NITRA
6:6
(1:3, 2:3, 3:0)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

6. Cingeľ (Záň) – 0:1 (O), 7. O.Kováčik (Demitra) – 0:2, 11. Cingeľ (Kopčan) – 0:3, 20. Jurica (Hrnčiar) – 1:4, 23. Križan (Štefančík)- 1:5 (P), 25. Štefančík (Hrnčiar) – 2:6

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot – Š.Štefančík 1+1, Jurica 1+0, Panák, O.Kováčik 1+0, Halasová, Herák – Záň 0+1, Križan 1+0, Hrnčiar 0+2, Cingeľ 2+0, Demitra 0+1, Kopčan 0+1, Polhorský, Hasaj, Bellan. Tréneri: M.Voštiar, M.Štefančík

3:2

1:1

1:1

M.Haluška - Šálek

V úvodnom zápase bolo cítiť nadšenie zo strany oboch tímov. Oba nastúpili do zápasu so zdravým sebavedomím a hralo sa hore-dole, doslova ako na hojdačke. Od polovice prvej tretiny začali dlhšie kontrolovať loptičku naši hráči a súper hrozil len protiútokmi a strelami od polovice ihriska. V priebehu 2.tretiny sme si vybudovali až štvorgólové vedenie, no udržať sa nám ho nepodarilo. Nitru treba pochváliť, lebo nezložila zbrane a dokázala zo šiestich striel vsietiť až štyri góly a zápas sa tak skončil nerozhodne 6:6, čo je podľa priebehu zápasu určite strata.