1. FBC TRENČÍN - akadémia
5:7
(3:3, 2:1, 0:3)
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE

3. M.Ďuriš - 1:0, 6. M.Hudec - 2:1, 9. Grofik - 3:2, 17. Grofik - 4:3, 22. M.Vyskoč (T.Lím) - 5:3

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišák.(19.G.Mateják) - Štefančíková, G.kováč, Grofik 2+0, M.Vyskoč 1+0, T.Lím 0+1, M.Hudec 1+0, Petrik, Kalnássy, Dvořák., M.Timko, Svintsitsky, Ovečka, M.Ďuriš 1+0, T.Bojda. Tréneri: B.Šajban, R.Timko

0:0

Jurášek - Majtán

Prvýkrát sme skórovali na konci tretej minúty, keď sme zachytili zlú rozohrávku štandardnej situácie súpera. O minútu a pol sa naopak podarilo podarilo to isté súperovi a stav bol vyrovnaný. O ďalších 30 sekúnd sme sa tešili opäť my po strele Miška Hudeca, ktorý si tak otvoril svoj gólový účet v mladších žiakoch a poslal nás znovu do vedenia. Na konci ôsmej minúty sa síce súperovi podarilo vyrovnať, no naša odpoveď prišla takmer okamžite a o necelých 30 sekúnd sme už opäť viedli. Do konca prvej časti sa skóre menilo ešte raz, keď sa súperovi podarilo vyrovnať a uzavrieť tak skóre tretiny na 3:3. Gólový účet druhej časti hry sme opäť otvorili my a dokonca sme Partizánskemu odskočili na rozdiel dvoch gólov, to však bolo y našej strany všetko a v ďalšom priebehu zápasu sa strelecky presadili už len hráči Partizánskeho. Napriek tomu, skvelý výkon našej „omladiny“ !