Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišák.(19.G.Mateják) - Štefančíková, G.kováč, Grofik, M.Vyskoč, T.Lím, M.Hudec, Petrik, Kalnássy 1+0, Dvořák., M.Timko, Svintsitsky, Ovečka, M.Ďuriš, T.Bojda. Tréneri: B.Šajban, R.Timko

0:0

Jelínek - Oberta

Od začiatku, sme dokázali súpera zaskočiť vysokým napádaním, aj napriek zjavnej fyzickej prevahe nedokázali hráči Púchova nájsť recept na našu aktívnu hru. Už v druhej minúte sa dokázal pred bránkou presadiť Lukáš Kalnássy, pripísať si prvý gól v tejto kategórii a otvoriť tak skóre zápasu. Naša aktivita sa podpísala na fakte, že súper ohrozil nášho brankára iba štyrmi strelami. V druhej tretine Púchovčania pridali na dôraze v osobných súbojoch a my sme v 15. a 16. minúte dvakrát inkasovali, pričom druhý gól bol vlastný, keď sme si nešťastne tečovali loptičku nastrelenú na našu bránu do vlastnej siete. V druhej tretine sa súper presadil ešte raz po strele so štandardnej situácie a keďže sme na jej konci spálili vyloženú šancu, bol stav po dvoch tretinách 1:3. Aj v tretej tretine sme boli strelecky aktívnejší, avšak naše strely končili len v náruči brankára Púchova. Súper sa dokázal presadiť ešte dvakrát, záverečný gól sme inkasovali šesť sekúnd pred koncom zápasu a tak konečný výsledok bol 1:5.