POVAŽSKÁ JEDNOTKA
2:8
(1:4, 1:1, 0:3)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

2. M.Krajčovič (J.Rendl) - 0:1, 7. Kubičina (J.Hudec) - 0:2, 7. Kubičina - 0:3, 12. Kubičina (J.Hudec) - 1:4, 21. Gašpar (J.Rendl) - 2:5, 24. M.Krajčovič (Chovanec) - 2:6, 27. Kubičina (J.Hudec) - 2:7, 34. Gašpar (M.Krajčovič) - 2:8

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišák (25. Matejička) – A.Majdlen, Chovanec 0+1, J.Rendl 0+2, M.Krajčovič 2+1, Gašpar 2+0, J.Gavenda, Sučanský, D.Meško, Kubičina 4+0, J.Hudec 0+3, Štefančíková, G.Kováč, M.Vyskoč, Žedényi, T.Lím, Grofik, Martiniuc, M.Ďuriš. Tréner: M.Štefančík

0:0

D.Černuch

10:26

Zápas proti Považskej Bystrici sme začali veľmi dobre a v prvej tretine si spravili pohodlný náskok. Druhá tretina bola z našej strany ospalá, neboli sme v tempe. V poslednej tretine sme opäť zlepšili pohyb, napádanie, strelili ďalšie góly a zápas doviedli do víťazného konca.