1. FBC TRENČÍN RYTIERI
6:8
(3:3, 2:2, 1:3)
1. FBC TRENČÍN DRACI

2. M.Timko (Kalnássy) - 1:0, 3. Štefančíková - 1:1, 3. J.Rendl - 2:1, 4. M.Timko (Kalnássy) - 3:1, 8. J.Mišák (G.Kováč) - 3:2, 10. J.Mišák (G.Kováč) - 3:3, 15. J.Halás - 4:3, 15. M.Hudec - 5:3, 17. R.Miklovič - 4:5, 18. T.Miklovič (T.Bojda) - 5:5, 26. Štefančíková - 5:6, 27. T.Bojda (Štefančíková) - 5:7, 28. Hudec (T.Jurík) - 6:7, 30. T.Miklovič (T.Bojda) - 6:8

Zostava 1. FBC TRENČÍN RYTIERI

G.Mateják – R.Miklovič 1+0, T.Miklovič 2+0, Martoňová, Kurane, G.Kováč 0+2, Štefančíková 2+1, J.Mišák 2+0, T.Bojda 1+2. Tréner: T.Miklovič st.

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Vojtech (21. Scherfel) - Martinus, J.Halás 1+0, M.Rendl 1+0, M.Timko 2+0, Kalnássy 0+2, T.Jurík 0+1, Svintsintsky, Burke, M.Hudec 2+0. Tréner: R.Timko

Jurašek - Gereg

Druhé vzájomné meranie síl našich Rytierov a Drakov. Veľmi vyrovnaný súboj, o čom svedčí aj počet gólov. Prvá tretina patrila „Drakom“, boli aktívnejší v streľbe, v pohybe aj v napádaní. V druhej tretine sa vývoj zápasu otočil a aktívnejší boli v nej „Rytieri“. Draci málo strieľali a čo letelo na bránu, kryl spoľahlivý brankár Mateják. Tretia tretina bola výnimočne vyrovnaná a keďže „Rytieri“ bol efektívnejší v zakončení, zaslúžene vyhrali. Draci si ale rozhodne hanbu neurobili. Oba tímy sa opäť veľa dozvedeli o tom, čo treba zlepšovať, na čom treba na tréningoch pracovať, akých chýb sa do budúcnosti vyvarovať. Tímy sú postavené dobre, všetky deti si opäť zahrali a bavili sa hrou.