1. FBC TRENČÍN DRACI
7:3
(2:1, 1:0, 4:2)
NTS FK - ZŠ NEMŠOVÁ

2. M.Timko (Kalnássy) - 1:1, 6. M.Timko (Kalnássy) - 2:1, 17. Kalnássy (M.Timko) - 3:1, 23. Kalnássy (M.Timko) - 4:1, 26. J.Halás - 5:1, 28. Kalnássy (M.Timko) - 6:3, 30. M.Timko (Svintsitky) - 7:3

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Vojtech (21. Scherfel) – J.Halás 1+0, M.Rendl, M.Timko 3+3, Kalnássy 3+2, Kurane, Svintsitsky 0+1, M.Hudec, Petrík. Tréner: R.Timko

Gereg - Jurášek

Dramatický a vyrovnaný zápas, v ktorom nechýbalo nasadenie a pekné florbalové akcie. Obe družstvá hrali rýchly kombinačný florbal vo vysokom tempe. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú a len najmä vďaka obom brankárom bolo skóre po prvých dvoch tretinách vyrovnané. Deti odohrali tri náročné tretiny proti húževnatému súperovi a čo je dôležité, boli koncentrované na svoj výkon počas celého zápasu.