9:13
(1:3, 4:7, 4:3)
FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ

Bránky a asistencie

9. M.Rendl - 1:3, 11. M.Timko - 2:4, 18. Kalnássy (M.Timko) - 3:9, 9. Kalnássy - 4:9, 9. M.Timko (Kalnássy) - 5:9, 25. M.Rendl– 6:11 (T), 25. M.Timko (Kalnássy) - 7:11, 28. M.Timko (Kalnássy) - 8:13, 28. M.Timko (Kalnássy) - 9:13

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Vojtech – Rizek, J.Halás, T.Palatinus, M.Rendl 2+0, M.Timko 5+1, Kalnássy 2+4, T.Jurík, Svintsintsky. Petrík. Tréner: R.Timko

P. Riečický - Žiško

Rozhodcovia

Podobne ako v prvom zápase proti nám nastúpilo fyzicky vyspelejšie družstvo. Mrzieť nás môže najmä prvá polovica druhej tretiny, kde nám súper strelil v priebehu necelých šiestich minút 5 gólov, znova najmä po nedostatočnom dôraze v našom obrannom pásme. To je to, na čom budú musieť tréneri popracovať v tréningovom procese asi najviac. V neposlednom rade však treba opäť oceniť fakt, že sme nesklonili hlavu a aj za nepriaznivého stavu 2:9 sme sa snažili pobiť o výsledok. Osobne treba spomenúť Miška Rendla, ktorý ako hráč mladšej prípravky počas svojho debutu vo vyššej kategórii strelil gól z hry a premenil aj nariadené trestné strieľanie.