1:8
(0:4, 1:1, 0:3)
1. FBC TRENČÍN RYTIERI

Bránky a asistencie

1. Kováč (R. Miklovič) - 1:0, 4. G.Kováč - 2:0, 8. T.Bojda (D.Minárik) - 3:0, 10. G.Kováč - 4:0, 20. G.Kováč - 5:1, 21. T.Bojda (Štefančíková) - 6:1, 23. Štefančíková (T.Bojda) - 7:1, 28. Nacík - 8:1

Zostava 1. FBC TRENČÍN RYTIERI

J.Mišák – R.Miklovič 0+1, T.Miklovič, Martinus, G.Kováč 4+0, Štefančíková 1+1, Nacík 1+0, D.Minárik 0+1, Tvrdoň, T.Bojda 2+1. Tréner: T.Miklovič

Pasqualon - Majtán

Rozhodcovia

Na zápas sme síce nastupovali s rešpektom voči súperovi, no krátko po úvodnom buly sme sa vrhli do hry a už po 30 sekundách sme skórovali. Hru sme kontrolovali, napádali rozohrávku súpera, len v koncovke nás trápila presnosť streľby. Druhú tretinu hry sme nejakým záhadným spôsobom len „uhrali“, ale v poslednej sme opäť pridali pár kúskov a dve minúty pred koncom zápasu si prvý gól za staršiu prípravku pripísal Samko Nacík. Herne sme prevýšili súpera a zaslúžene vyhrali.