1. FBC TRENČÍN - akadémia
17:2
(3:1, 8:0, 6:1)
Tým FBC 11 TRNAVA

8. Záň (Hacek) – 1:0, 12. Ochránek (Jarábková) – 2:0, 18. S.Liška – 3:1, 22. M.Bojda (S.Timko) – 4:1, 29. M.Bojda – 5:1, 32. M.Jurík – 6:1, 32. Ochránek (M.Jurík) – 7:1, 37. Ochránek – 8:1, 37. Hacek – 9:1, 37. S.Liška (Obert) – 10:1, 40. Ochránek (J.Boško) – 11:1, 45. Panák (Hacek) – 12:1, 50. Križan (Hacek) – 13:1, 51. Sebastián Halas (Ochránek) – 14:1, 54. Sebastián Halas (S.Timko) – 15:1, 54. J.Boško (Červeňan) – 16:2, 56. Záň (M.Bojda) – 17:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Labaj – M.Bojda 2+1, Záň 2+0, Sebastián Halas 2+0, Robota, J.Boško 1+1, Jarábková 0+1, F.Meško – S.Timko 0+2, K.Kováčik, Hacek 1+3, Mikolka, S.Liška 2+0, Obert 0+1, Červeňan 0+1, Panák 1+0, M.Jurík 1+1, Križan 1+0, Ochránek 4+1. Tréneri: J.Lamačka, N.Ondrášik

0:0

Mésaroš - Rúžička

Zatiaľ čo doma nám Trnava odolávala takmer dve tretiny, v Trenčíne ako-tak iba v tej prvej. Hosťom zablikala iskierka nádeje v 17.minúte, keď Fojtík znižoval na 2:1. Trvala však len necelých 50 sekúnd, keď kontroval naším tretím gólom Liška. Hoci sme boli jasne lepším tímom počas celého zápasu, náš gólostroj sa rozbehol naplno až v druhej tretine. Už po jej skončení bolo skóre dvojciferné. V úvode tej poslednej náš hlad po góloch nachvíľu už predsa len opadol, no potom nasledovala ďalšia silná šesťminútovka takmer v rytme čo minúta, to gól. Dosiahli sme zaslúžené jednoznačné víťazstvo, veľavravný je aj pomer striel na bránku.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Norbert Ondrášik: „Opäť nervóznejší úvod, no tentokrát v zápase, v ktorom o nič nešlo. Spálili sme priveľa šancí a to je ten kľúčový aspekt, ktorý musíme zlepšiť. V polovici zápasu už bolo o výsledku rozhodnuté, bolo cítiť, že sme pokojnejší v rozohrávke a vieme efektívnejšie zakončovať, čo sa prejavilo aj na skóre druhej tretiny. Pozitívom je, že si zahral každý, naviac sme zapojili chlapcov z nižšej vekovej kategórie. Sú to pre nich dobré skúsenosti a taktiež prirodzený tlak na starších o miesto v zostave. Páčil sa mi kolektívny duch a chuť hrať s úsmevom. Toto si musíme preniesť aj do ďalších zápasov s ťažšími súpermi, ktoré na nás v ďalšej časti sezóny čakajú.“