1. FBC TRENČÍN DRACI
7:8
(1:3, 2:2, 4:3)
FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ

1. Kalnássy (M.Timko) - 1:0, 11. Kalnássy - 2:3, 17. M.Hudec (Martinus) - 3:5, 21. M.Timko (Kalnássy) - 4:5, 22. Kurane (Martinus) - 5:6, 22. M.Timko - 6:6, 28. M.Timko (Kalnássy) – 7:6

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Vojtech (11.-20. Scherfel) – Martinus 0+2, M.Rendl, M.Timko 3+1, Kalnássy 2+2, Kurane 1+0, Svintsitsky, M.Hudec 1+0, Petrík. Tréner: R.Timko

Morvay - Vašák

Derby zápasy s AS majú vždy špeciálny náboj a nebolo tomu inak ani tentokrát. Strelecký účet zápasu síce otvorilo naše družstvo, avšak do konca prvej časti už skóroval len súper a tak na prestávku sme šli s dvojgólovým mankom. Obe družstvá hrali po celý čas aktívny a pre diváka atraktívny florbal s množstvom šancí na oboch stranách. Na začiatku druhej tretiny sa nám podarilo znížiť na rozdiel gólu, no súper ďalšími dvomi presnými zásahmi zvýšil svoj náskok už na rozdiel troch gólov. Podarilo sa nám síce opäť skórovať, no manko po druhom klaksóne, označujúcom koniec tretiny, bolo znovu dvojgólové. Tretia tretina bola z našej strany po hernej stránke najlepšia akú sme predviedli v doterajšom priebehu sezóny. Deti sa zahryzli do súpera a svojím nasadením a bojovnosťou sa im na začiatku 28 minúty podarilo otočiť skóre zápasu. Následne sme však okamžite po buly neustrážili súpera, ktorému sa podarilo už po štyroch sekundách vyrovnať. Víťazstvo na našu stranu sme mohli strhnúť v čase 28:26 z nariadeného trestného strieľania, avšak zoči–voči brankárovi súpera sme neuspeli. Keď už to vyzeralo, že sa zápas skončí remízou, tak sme štyri sekundy pred koncom inkasovali rozhodujúci gól. Výborný výkon podali obe družstvá, ktoré divákom v trnavskej Mestskej športovej hale pripravili neuveriteľný športový zážitok.