1. FBC TRENČÍN - akadémia
5:11
(2:5, 2:4, 1:2)
TSUNAMI ZÁHORSKÁ BYSTRICA

12. Záň (M.Bojda) – 1:3, 18. S.Timko (Mikolka) – 2:5, 22. S.Timko (Ochránek) – 3:5, 25. vlastný (Marušiak) – 4:5, 48. Robota (S.Timko) – 5:9 (P)

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč – Sebastián Halas, R.Sága, Robota 1+0, Záň 1+0, F.Meško, Jarábková, Obert – M.Bojda 0+1, Hacek, K.Kováčik, Mikolka 0+1, Ochránek 0+1, S.Timko 2+1, Beluský, M.Jurík, Kakody, S.Liška. Tréneri: N.Ondrášik, J.Lamačka

3:3

1:1

0:1

Šálek - Večeřa

43:47

Proti lídrovi tabuľky sme vyprodukovali v úvodných desiatich minútach viacero hrubých chýb, čo súper využil na pohodlné získanie trojgólového vedenia. V 12. minúte síce Záň po peknej akcii znížil, ale do konca tretiny sa hostia presadili ešte dvakrát, hoci Kováč v bránke chytal opäť spoľahlivo a viacero šanci vychytal. V závere tretiny síce Timko znížil, ale úvodná časť vyznela jasne pre Tsunami. Hoci mal súper nepochybne svoju kvalitu, chybami sme mu zápas poriadne uľahčili. Vstup do druhej periódy sa nám však vydaril, už v 2. minúte znížil Timko a o tri minúty neskôr sme sa po vlastnom góle dostali reálne späť do hry. V prvej päťminútovke sme boli aktívnejším tímom, vyvinuli sme tlak na súperovu bránku. Po kontaktnom góle sme však nedokázali proti tímu, ktorý začal strácať istotu, pokračovať bez chýb. Hostia využili hneď tú prvú o necelú minútu a potom sa už naša hra začala opäť rúcať. Tak ako deň predtým sme inkasovali aj počas našej početnej prevahy a hoci sme jednu z presiloviek využili aj my, na zdramatizovanie zápasu to bolo málo. Hostia zvíťazili zaslúžene, boli pohotovejší efektívnejší, loptička ich poslúchala lepšie. Napriek jedenástim inkasovaným gólom podal opäť veľmi dobrý výkon brankár Kováč, naša defenzíva mu však takmer vôbec nepomohla.