4:4
(1:0, 2:0, 1:4)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

Bránky a asistencie

37. Jurica (Záň) – 3:1, 38. Š.Štefančík (Križan) – 3:2, 40. Hrnčiar (Jurica) – 3:3, 43. Jurica (S.Liška) – 4:4 (P)

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

D.C.Kováč (19. Matejička) – Panák, Záň 0+1, O.Kováčik, Lendvay, Halasová, Herák – Jurica 2+1, Š.Štefančík 1+0, Hrnčiar 1+0, Kopčan, Hasaj, Križan 0+1, J.Rendl, Demitra, Gašpar, S.Liška 0+1, Halgoš. Tréner: M.Sága

Strely na bránku

Do zápasu, ktorý sme potrebovali vyhrať, sme nevstúpili šťastne. Na naše florbalky sa hneď od úvodu vkradla nervozita. Dve tretiny sme sa napriek hernej prevahe nedokázali strelecky vôbec presadiť. Naopak, domáci vyťažili z minima maximum. Hneď z prvej šance tesne pred koncom prvej tretiny sa ujali vedenia. Po prestávke sa presadili znovu a po využitej presilovke a treťom góle v našej sieti v závere prostrednej časti sa zdal byť postup na míle vzdialený. Napriek tomu sa družstvo dokázalo vzoprieť nepriaznivému vývoju a troma rýchlymi gólmi v úvode tretej tretiny skóre vyrovnať. Aj po následnom presnom zásahu domácich sme ešte dokázali vykresať nádej, keď v presilovke opäť vyrovnal Jurica. Žiaľ, záverečný nápor nám už víťazný gól nepriniesol a tak nám postupová nádej zhasla a unikla prakticky o jediný gól.