1. FBC TRENČÍN - akadémia
6:2
(3:0, 2:1, 1:1)
ŠK SLÁVIA SPU DFA NITRA

4. J.Rendl (Gašpar) – 1:0, 9. Jurica (Záň) – 2:0, 14. Jurica (Záň) – 3:0, 23. Jurica (Záň) – 4:0, 26. Jurica (Š.Štefančík) – 5:1, 33. Jurica (Hrnčiar) – 6:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

D.C.Kováč – Záň 0+3, Panák, O.Kováčik, Lendvay, Bellan, Halasová – Š.Štefančík 0+1, Jurica 5+0, Hrnčiar 0+1, Gašpar 0+1, Hasaj, Križan, Kopčan, Polhorský, J.Rendl 1+0. Tréner: M.Sága

0:0

Pasqualon - Majtán

13:15

Aj v druhom zápase sme mali dobrý úvod, prvá tretina bola prakticky rozhodujúca. Prvý gól zápasu zaznamenal v 4. minúte Jakub Rendl a potom to bol už veľký strelecký koncert Lukáša Juricu. Bol autorom všetkých našich zvyšných piatich gólov, pričom pri prvých troch mu asistoval Miško Záň. V mládežníckych kategóriách nezvykneme vyzdvihovať hru jednotlivcov, ale Lukášov strelecký zápis bolo treba pripomenúť, pretože v gólovo pomerne „chudobnom“ stretnutí bol niečím mimoriadnym. Ale zároveň upozorňujeme, nedvíhať nos vysoko, mohlo by doň napršať ! Keďže vzadu sme hrali bez väčších chýb a brankár chytal spoľahlivo, zápas sme až do konca dotiahli bez výraznejších problémov.