FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ
10:5
(5:0, 2:4, 3:1)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

25. Záň (Križan) – 7:1 (P), 27. Križan (Záň) – 7:2, 27. Lendvay – 7:3, 29. Š.Štefančík – 7:4 (T), 33. O.Kováčik – 8:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

D.C.Kováč (16. Borot) – Záň 1+1, Križan 1+1, O.Kováčik 1+0, Lendvay 1+0, Herák, Bellan – Halasová, Panák, Gašpar – Hrnčiar, Š.Štefančík 1+0, Demitra – J.Rendl, M.Krajčovič, Kopčan - Hasaj. Tréner: M.Sága

1:1

1:1

0:0

Obert - Haluška

24:13

Začali sme s rešpektom. Ponúkli sme súperovi veľa voľného priestoru v našom obrannom pásme a ten tvrdo trestal naše chyby v obrane. Súperovi sme umožnili rozhodnúť o víťazstve prakticky už v úvodnej tretine. My sme po prvý raz skórovali až päť minút pred koncom druhej časti z presilovky, zo stavu 0:7 sa však vo florbale otáčajú zápasy len zriedka. Napriek tomu sa nám podarilo zápas do určitej miery zdramatizovať aj za podpory našich fanúšikov, rodičov. Stav 7:4 po dvoch tretinách nebol úplne beznádejný, ale kvalitný súper vždy pridal v rozhodujúcich chvíľach nejaký ten gólik a nakoniec doviedol zápas bez väčších problémov do víťazného konca. Treba konštatovať, že zaslúžene.