1. FBC TRENČÍN - akadémia
6:6
(3:3, 0:1, 3:2)
FBK PÚCHOV

3. O.Kováčik (Polhorský) – 1:0, 10. Záň (Jurica) – 2:2, 13. Š.Štefančík – 3:2, 37. L.Vyskoč (Jurica) – 4:4, 40. Jurica (L.Vyskoč) – 5:5, 40. Jurica (Záň) – 6:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Žofčin (16. Borot) – Hrnčiar, Herák, Záň 1+1, Jurica 2+2, O.Kováčik 1+0, Halasová – Gašpar, Š.Štefančík 1+0, J.Rendl, Panák, L.Vyskoč 1+1, Križan, Demitra, Kopčan, Polhorský 0+1, Bellan, Hasaj, Halgoš. Tréner: M.Voštiar

2:1

0:1

0:0

Šálek - Obert

Do zápasu sme vstúpili dobre, už v 3. minúte šli do vedenia, no o necelú polminútku už bolo vyrovnané. Hoci sme sa tlačili dopredu, šance sme nepremieňali a v 9. minúte skórovali opäť hostia. Hoci sme dokázali skóre po presných zásahoch Záňa a Štefančíka otočiť, vedenie sme opäť dlho neudržali. Po prestávke sme zasa nepremenili množstvo šancí, naopak, inkasovali sme ako prví. Na naše florbalky sa akoby začala zakrádať nervozita, množili sa nepresnosti, oba tímy nevyužili po jednej presilovke a tak gól hosťujúceho Janíčka bol v tejto časti hry jediným. Aj v záverečnej tretine sme „vyrobili“ množstvo nepresností a v 5. minúte nás zachránilo len brvno Borotovej bránky. V 7. minúte po veľkom tlaku Vyskoč vyrovnal, ale na jeho gól dokázali Púchovčania opäť odpovedať. Naše svetlé chvíle prišli päť minút pred koncom, keď Jurica v priebehu trinástich sekúnd dokázal dvoma dobre umiestnenými strelami z rovnakého miesta dostať náš tím znova do vedenia. Keď sa zdalo, že zápas nakoniec predsa len zvládneme, prišlo necelé tri minúty pred koncom vylúčenie a využitá presilovka hostí. A nakoniec sme mohli po hrubej chybe v rozohrávke aj prehrať, ale Borot zachránil aspoň bod. Jedno je ale isté: dva body, s ktorými sme kalkulovali, nám uleteli hore komínom a vybojovať si postup na Majstrovstvá Slovenska bude stále ťažšie a komplikovanejšie.