ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM
4:4
(1:1, 1:1, 2:2)
1. FBC TRENČÍN - akadémia

15. Gašpar (Jurica) – 1:1, 23. L.Vyskoč (J.Rendl) – 2:2. 34. Gašpar (Š.Štefančík) – 3:3 (P), 40. Jurica (Š.Štefančík) – 3:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

Borot – Panák, Záň, L.Vyskoč 1+0, Hrnčiar, Bellan – Jurica 1+1, Š.Štefančík 0+2, Gašpar 2+0, J.Rendl 0+1, Polhorský, Križan, Demitra, Hasaj, Herák. Tréner: M.Voštiar

1:1

1:1

0:0

Bulejčík - Š. Ondrášik

15:24

Zápas proti mužstvu z Dubnice bol zvláštny. Naša územná i herná prevaha a napriek tomu sme zakaždým museli doťahovať výsledok. Dubnica hrala veľmi pozorne v obrane a svoje šance si vytvárala len z protiútokov. Aj keď sme boli takmer stále na loptičke a naša hralo sa po celý zápas na polovici súpera, nedokázali sme sa presadiť strelecky. V tretej tretine sme šli do vedenia, ale tri minúty pred koncom Dubnica v presilovke vyrovnala a zápas sa skončil remízou. Nedá sa povedať, že sme získali bod, ale skôr, že sme dva stratili.