7:4
(3:2, 2:0, 2:2)
FK AS TRENČÍN - BIELI

Bránky a asistencie

1. G.Kováč - 1:0, 3. Kurane (D.Majdlen) - 2:1, 7. Kurane (Martoňová) - 3:2, 12. T.Bojda (Štefančíková) - 4:2, 20. Martoňová (Kurane) - 5:2, 22. T.Bojda (Štefančíková) - 6:3, 23. G.Kováč (Tvrdoň) - 7:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN RYTIERI

G.Mateják (11.–20. a 27.-30. J.Mišák) – R.Miklovič, T.Miklovič, Martoňová 1+1, G.Kováč 2+0, D.Majdlen 0+1, Štefančíková 0+2, Kurane 2+1, Tvrdoň 0+1, T.Bojda 2+0. Tréner: T.Miklovič st.

Obert - Tydlačka

Rozhodcovia

Povzbudené predchádzajúcim zápasom sa deti vrhli do boja o ďalšie body. Prakticky ihneď po začiatku sa nám podarilo skórovať. Bohužiaľ prišla štyridsaťsekundová perióda, počas ktorej sme dostali, dali a opäť dostali gól a bolo vyrovnané. Do prestávky sa nám podarilo ešte skórovať a do druhej tretiny sa nám podarilo vykročiť s jednogólovým náskokom. Počas nej sa nám podarilo náskok zvýšiť o ďalšie dva góly, pričom sami sme neinkasovali. Po vyrovnanej poslednej tretine sme si tak pripísali aj v druhom zápase ďalšie povzbudzujúce víťazstvo.