1. FBC TRENČÍN - akadémia
12:3
(3:2, 6:1, 3:0)
FBK PÚCHOV

1. J.Rendl (Lendvay) - 1:0, 1. Gašpar (J.Rendl) - 2:0, 11. Lendvay (Gašpar) - 3:2, 13. J.Rendl (Gašpar) - 4:2, 13. M.Krajčovič (Gašpar) - 5:2, 20. Gašpar (Kubičina) - 6:2, 22. D.Meško (J.Hudec) - 7:2, 23. Kubičina (J.Hudec) - 8:2, 24. M.Vyskoč (Žedényi) - 9:2, 29. M.Krajčovič (Gašpar) - 10:2, 32. Lendvay (M.Krajčovič) - 11:2, 35. Kubičina (J.Rendl) - 12:2

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišák (18. Matejička) - Lendvay 2+1, A.Majdlen, J.Rendl 2+2, M.Krajčovič 2+1, Gašpar 2+4, Chovanec, Sučanský, D.Meško 1+0, Kubičina 2+1, J.Hudec 0+2, J.Gavenda, Martiniuc, M.Vyskoč 1+0, Žedényi 0+1, T.Lím. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

1:0

0:0

0:0

Obert - Žiško

30:13

Zápas proti Púchovu sme začali vskutku skvele, keď už v 33. sekunde bol stav 2:0 pre nás. Nastal ale pocit uspokojenia a aj keď sme hrali väčšinu času na súperovej polovici, dokázalo mužstvo Púchova streliť dva góly. Úvodná tretina tak skončila rozdielom jediného gólu. Cez prestávku sme si povedali, že hráme naďalej aktívne a výsledok a strelené góly sa dostavia. Po zvyšok zápasu to už bol náš florbal, s množstvom pekných akcií a výsledkom bola výrazná výhra.