1. FBC TRENČÍN - akadémia
9:3
(2:1, 2:2, 5:0)
FBK HARVARD PARTIZÁNSKE

8. Žedényi - 1:1, 12. Žedényi (D.Meško) - 2:1, 14. J.Hudec (M.Vyskoč) - 3:1, 24. J.Rendl - 4:3, 26. Kubičina (J.Rendl) - 5:3, 29. Gašpar (D.Meško) - 6:3, 31. J.Rendl - 7:3, 35. M.Vyskoč (T.Lím) - 8:3, 36. M.Vyskoč (J.Gavenda) - 9:3

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

J.Mišak (18. Matejička) – A.Majdlen, Lendvay, J.Rendl 2+1, M.Krajčovič, Gašpar 1+0, Chovanec, Sučanský, D.Meško 0+2, Kubičina 1+0, J.Hudec 1+0, J.Gavenda 0+1, Martiniuc, M.Vyskoč 2+1, Žedényi 2+0, T.Lím 0+1. Tréneri: M.Štefančík, B.Šajban

0:0

P. Riečický - Žiško

21:15

Partizánske je vždy nepríjemný súper. Dve tretiny to bol veľmi vyrovnaný zápas. Hráči súpera mali nebezpečné a rýchle útoky. Nás nakopol gól Jakuba Rendla, ktorým zvyšoval ku koncu druhej tretiny na 4:3. V tretej tretine sme odskočili súperovi gólovo, následne strelili gól do prázdnej brány a dotiahli zápas do víťazného konca.