1. FBC TRENČÍN DRACI
5:13
(2:7, 1:4, 2:2)
FK AS TRENČÍN - BIELI

2. M.Hudec - 1:1, 4. M.Timko (Kalnássy) - 2:1, 11. Kalnássy (M.Timko) - 3:7, 26. Martinus - 4:11, 28. Kalnássy (M.Hudec) - 5:13

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Vojtech (11.-20. Scherfel) - Kalnássy 2+1, M.Hudec 1+1, M.Timko 1+1, Burke, Svintsitsky, M.Rendl, J.Halás, Petrík, Martinus 1+0. Tréner: R.Timko

P. Riečický - Obert

Úvodné minúty boli nesmierne dramatické. Súper síce skóroval ako prvý, no iba tri sekundy nám stačili na vyrovnanie. Aj ďalší presný zásah patril nám a tak sme sa v 4. minúte ujali vedenia v zápase. Tento moment však paradoxne „nakopol“ súpera. Aj keď hra bola v podstate vyrovnaná, príležitosti do ktorých sa obe družstvá dostávali, dokázal premieňať len náš súper. Na začiatku druhej tretiny sme opäť dokázali prekonať súperovu obranu, avšak viacero ďalších dobrých šancí zostalo nevyužitých. V záverečnej tretine bola hra aj skóre najvyrovnanejšie. Zápas sa niesol vo vysokom tempe a bol plný krásnych florbalových akcií.