POVAŽSKÁ JEDNOTKA
2:13
(2:4, 0:6, 0:3)
1. FBC TRENČÍN RYTIERI

5. Štefančíková (T.Bojda) - 1:1, 9. T.Bojda (Štefančíková) - 2:2, 9. Štefančíková (T.Bojda) -2:3, 10. Tvrdoň (R.Miklovič) - 2:4, 11. T.Bojda (Štefančíková) - 2:5, 13. Tvrdoň (D.Majdlen) - 2:6, 13. Tvrdoň (D.Majdlen) - 2:7, 14. Kurane (D.Minárik) - 2:8, 16. Štefančíková (T.Bojda) - 2:9, 17. Štefančíková (T.Bojda) - 2:10, 25. Kurane (D.Majdlen) - 2:11, 26. Tvrdoň - 2:12, 28. T.Bojda (Štefančíková) - 2:13

Zostava 1. FBC TRENČÍN RYTIERI

G.Mateják (16. J.Mišák)- R.Miklovič 0+1, T.Miklovič, Martoňová, D.Majdlen 0+3, Štefančíková 4+3, Lauro, Kurane 2+0, D.Minárik 0+1, Tvrdoň 4+0, T.Bojda 3+4. Tréner: T.Miklovič st.

Tydlačka - Žiško

Do zápasu sme tak ako aj v prvom zápase tohto dňa vstúpili zaspato. Hra bola kostrbatá, bez žiadnej rozumnej akcie. Aj v tomto zápase padol prvý gól do našej bránky a Rytieri museli doťahovať skóre. Podarilo sa, no o necelé dve minúty sme opätovne inkasovali a znova sme sa doťahovali na súpera. Cez prestávku, po konštruktívnom „povzbudení“ detí trénerom bola hra lepšia, no stále nie ukážková. Tretia tretina bola z našej strany herne najkrajšia a zápas sme doviedli do úspešného konca.