FBK PARTIZÁNSKE - MODRÍ
4:8
(0:0, 1:2, 3:6)
1. FBC TRENČÍN DRACI

13. Kalnássy - 1:1, 18. Burke (T.Jurík) - 1:2, 21. M.Timko (M.Hudec) - 1:3, 21. M.Timko (Kalnássy) - 1:4, 25. Burke - 2:5, 26. M.Rendl - 2:6, 27. Kalnássy(M.Timko) - 2:7, 29. Gaman - 3:8

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Scherfel - Kalnássy 2+1, M.Hudec 0+1, M.Timko 2+1, Burke 2+0, Svintsitsky, T.Jurík 0+1, M.Rendl 1+0, Petrík, Martinus, J.Halás, Gaman 1+0. Tréner: R.Timko

Tydlačka - Žiško

Dramatický a napínavý duel proti Partizánskemu podčiarkuje najmä skutočnosť, že prvá tretina sa skončila bez gólov. Po prvý raz v sezóne tak nastala situácia, že ani jeden so súperov nedokázal skórovať, čo je na túto vekovú kategóriu viac ako výnimočné, veď len v zápasoch „drakov“ padá v prvej tretine priemerne 6 gólov !!! Do druhej tretiny vstúpil lepšie súper, keď v 13 minúte dokázal prvýkrát v zápase prekonať nášho brankára a ujať sa tak vedenia. Na vyrovnávajúci gól sme čakali presne 64 sekúnd, keď sa podarilo presadiť Lukášovi Kalnássymu. Skóre druhej tretiny uzavrel v 18. minúte na 2:1 v náš prospech Martin Burke. V úvode poslednej tretiny sa podarilo nášmu prvému útoku bleskovo dvakrát presadiť a zlomiť tak definitívne odpor súpera. Posledný gól nášho družstva strelil v 29. minúte hráč mladšej prípravky Miško Gaman a bol to jeho prvý gól v tejto vekovej kategórii. Tento moment mu bude pripomínať loptička, ktorú si zo zápasu odniesol.