1. FBC TRENČÍN DRACI
10:4
(3:1, 2:1, 5:2)
NTS FK - ZŠ NEMŠOVÁ

5. J.Halás (Martinus) - 1:1, 6. Kalnássy (M.Timko) - 2:1, 7. Burke(T.Jurík) - 3:1, 14. J.Halás (M.Timko) - 4:1, 17. M.Hudec - 5:1, 23. M.Hudec - 6:3 (T), 26. M.Hudec - 7:3, 27. M.Timko(Kalnássy) - 8:4, 28. M.Rendl - 9:4, 28. Svintsitsky - 10:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Scherfel - Kalnássy 1+1, M.Rendl 1+0, M.Timko 1+2, Burke 1+0, Svintsitsky 1+0, T.Jurík 0+1, Petrík, M.Hudec 3+0, Martinus 0+1, J.Halás 2+0, Gaman. Tréner: R.Timko

Tydlačka - Žiško

Nemšová bola veľmi húževnatým súperom, v prvej tretine vyslala na našu bránku šestnásť striel, no najmä vďaka brankárovi Scherfelovi sme inkasovali iba raz. A naopak, nám sa podarilo zo šiestich pokusov, ktoré smerovali na súperovu bránku trikrát skórovať. V druhej tretine sme zlepšili defenzívnu činnosť, no aj naďalej sme sa trápili v zakončení. Niežeby sme mali málo streleckých pokusov, ale akosi nám to lietalo tesne vedľa bránky súpera. Nemšovú sa nám podarilo zlomiť až v tretej tretine, keď po premenenom trestnom strieľaní v podaní Michala Hudeca sme od stavu 6:3, získali viac pokoja na naše florbalky a zápas dotiahli do víťazného konca zdanlivo výrazným rozdielom.