11:12
(2:5, 4:6, 5:1)
1. FBC TRENČÍN DRACI

Bránky a asistencie

1. Kalnássy (M.Timko) - 0:1, 4. M.Timko - 1:2, 5. M.Timko (M.Rendl) - 1:3, 8. Kalnássy - 1:4, 9. Burke (T.Jurík) - 1:5, 11. Kalnássy - 3:6, 12. Kalnássy (M.Timko) - 3:7, 14. Kalnássy (M.Timko) - 4:8, 14. Kalnássy - 4:9, 15. Burke - 4:10, 18. T.Jurík - 5:11, 21. Kalnássy (M.Timko) - 7:12

Zostava 1. FBC TRENČÍN DRACI

Vojtech (11. - 20. Scherfel) - Kalnássy 7+0, Petrík, M.Timko 2+4, Burke 2+0, M.Rendl 0+1, T.Jurík 1+1, Martinus. Tréner: R.Timko

Bradáč - Černuch

Rozhodcovia

Od začiatku sa „Draci“ do súpera zahryzli a najmä prvé dve tretiny hrali oku lahodiaci florbal, ktorý sa musel každému páčiť. Kefektivite v zakončení a zodpovednému bráneniu sa pridali aj vynikajúco chytajúci brankári, ktorí vytiahli niekoľko fantastických zákrokov. Takéto ťažké zápasy preveria nielen fyzickú, ale aj psychickú pripravenosť hráčov. Je pravdou, že nám v tretej tretine dosť oťaželi nohy, ale svojou bojovnosťou to deti zvládli a mohli sa tak tešiť zo zaslúženého víťazstva. Aj keď štatisticky nás súper v tomto zápase prestrieľal v pomere 46:31, rozhodla naša úžasná efektivita v zakončení.