1. FBC TRENČÍN RYTIERI
7:5
(1:1, 0:2, 6:2)
NTS FK - ZŠ NEMŠOVÁ

5. G.Kováč - 1:1 (T), 22. T.Miklovič - 2:3, 23. Kurane (T.Miklovič) - 3:4, 23. R.Miklovič - 4:4, 26. T.Miklovič (Kurane) - 5:4, 27. T.Miklovič (Martoňová) - 6:4, 28. T.Miklovič (G.Kováč) - 7:4

Zostava 1. FBC TRENČÍN RYTIERI

G.Mateják – R.Miklovič 1+0, T.Miklovič 4+1, Martoňová 0+1, G.Kováč 1+1, A.Majdlen, Kurane 1+1

Bradáč - Černuch

Po obrovskom nasadení a po krátkej prestávke medzi zápasmi sme nastúpili proti ďalšiemu zdatnému súperovi. Bolo nám jasné, že zápas „nedostaneme“ zadarmo, čo nám potvrdil aj priebeh prvých dvoch tretín, počas ktorých si hráči viditeľne siahli na dno svojich síl. V prvej tretine sa nám podarilo vystreliť na bránku iba jediný raz ! Defenzívny štýl v prvej a aj v druhej tretine nám však pomohol doplniť sily a v tretej tretine sa nám podarilo ofenzívnou hrou a efektívnou streľbou otočiť skóre v náš prospech a zvíťaziť.