1. FBC TRENČÍN - akadémia
4:5
(1:2, 2:3, 1:0)
ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM

7.Kakody (J.Boško) - 1:0, 12.Š.Štefančík - 2:2, 35.Obert (Záň) - 3:5, 35.O.Kováčik (Kakody) - 4:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

M.Jurík - Halas, Križan, Záň, Jarábková, Panák - Timko, S.Liška, Š.Štefančík, M.Bojda, Obert, Jurica, Kakody, O.Kováčik, J.Boško, Halasová, Hasaj, D.Meško, Paracka. Tréner: I.Kollár

0:0

0:0

0:0

Bulejčík – A.Rendl

Zápas priniesol vyrovnaný duel, svojou úrovňou nadpriemerný pre túto vekovú kategóriu. V 1.tretine sme šli do vedenia, no v čase, keď sme začali preberať iniciatívu a vytvárať si gólové príležitosti, využil súper dve naše zaváhania v defenzíve a otočil skóre. Aj prostredná časť mala podobný priebeh. Ako prví sme skórovali opäť my, ale Dubnica opäť rýchlo kontrovala a dostala sa až do trojgólového vedenia. V záverečnej tretine sme sa snažili súpera pritlačiť, desať minút pred koncom sme sa dvoma zlepenými gólmi dostali znova reálne do zápasu, no vyrovnávajúci gól sme už nepridali, hoci 100 sekúnd pred koncom sa od žŕdky odrazená loptička kotúľala po bránkovej čiare hostí...

Chlapcov treba za výkon a prístup k zápasu pochváliť, no Dubničania boli predsa len o niečo lepší v kombinácii a pohotovejší v zakončení, takže im treba zablahoželať k zaslúženému víťazstvu.

1. FBC TRENČÍN - akadémia: Ivan KOLLÁR: "Do zápasu proti Dubnici nastupovalo naše družstvo motivované kvalitnou súpera. Do zápasu zasiahli tri päťky a ďalší zo štvrtej formácie sa prestriedávali. Škoda, že nám súper odskočil na rozdiel troch gólov. Aj tento hendikep sme postupne obrovskou bojovnosťou doťahovali, avšak vyrovnať sa nám už nepodarilo. Tím si zaslúži pochvalu za prístup i kvalitný výkon.“