GALANTA UNITED
6:10
(3.3, 3:4, 0:3)
1. FBC TRENČÍN PIRÁTI

2. Gaman. - 1:1, 4. Mihál (T.Kováč) – 2:2, 9. M.Rendl (Kurane) – 3:3, 12. Kurane (M.Rendl) – 4:4, 13. Gaman (Burke) – 4:5, 16. Burke (Gaman) – 6:6, 18. Burke (Gaman) – 6:7, 24. M.Rendl (Mihál) – 6:8, 26. D.Majdlen (Kurane) – 6:9, 26. D.Majdlen (Kurane) – 6:10

Zostava 1. FBC TRENČÍN PIRÁTI

Scherfel – Mihál 1+1, Pethö, T.Kováč 0+1, M.Rendl 2+1, D.Majdlen 2+0, Kurane 1+3, Obeda, Gaman 2+2, Burke 2+1. Tréner: R.Timko

Árvay - Janeba

Aj v druhom zápase bolo skóre dve tretiny vzácne vyrovnané a aj keď florbalová kvalita bola jednoznačne na našej strane, nepresnosť streľby spôsobila, že sme skóre takmer plné dve tretiny len doťahovali. V záverečne tretine už domácim akoby došla para, zlomili sme zápas na našu stranu a PIRÁTI sa tak mohli tešiť z ďalšieho víťazstva.