11:5
(5:0, 4:4, 2:1)
ŠK VICTORY STARS DUBNICA NAD VÁHOM

Bránky a asistencie

2. M.Rendl (S.Rendl) - 1:0, 6. J.Lím (Mihál) - 2:0, 7. M.Rendl - 3:0, 8. Burke - 4:0, 10. D.Majdlen - 5:0, 11. Kurane - 6:0, 18. Kurane (Capák) - 7:2, 19. Mihál (T.Kováč) - 8:2, 20. Burke - 9:4, 21. S.Rendl (M.Rendl) - 10:4, 30. M.Rendl - 11:5

Zostava 1. FBC TRENČÍN PIRÁTI

L.Ďurmek (16. Scherfel) – M.Rendl 3+1, D.Majdlen 1+0, S.Rendl 1+1, Kurane 2+0, Gaman Capák 0+1, T.Kováč 0+1, J.Lím 1+0, Mihál 1+1, Burke 2+0, Blahuš. Tréner: R.Timko

Večeřa - Timko

Rozhodcovia

Úvod sme na rozdiel od predchádzajúceho zápasu zvládli na výbornú. Dobre sme bránili a boli sme nebezpeční aj smerom dopredu. Vo zvyšných dvoch tretinách bol priebeh vyrovnaný, obe družstvá išli naplno a videli sme niekoľko pekných florbalových akcií. Pravidelná rotácia všetkých detí a rovnaká porcia zápasových minút pre oboch brankárov, rovnako ako v prvom zápase opäť ukázala progres, ktorý PIRÁTI urobili.