1. FBC TRENČÍN PIRÁTI
9:9
(5:2, 2:4, 2:3)
FK AS TRENČÍN - BIELI

5. T.Kováč (J.Lím) - 1:1, 5. M.Rendl - 2:1, 8. Kurane (D.Majdlen) - 3:1, 9. S.Rendl - 4:2 (T), 9. M.Rendl - 5:2, 11. M.Rendl (TPalatinus ) - 6:2, 15. Burke (TPalatinus) - 7:4, 21. T.Palatinus - 8:6, 30. M.Rendl - 9:9

Zostava 1. FBC TRENČÍN PIRÁTI

Scherfel - Kurane 1+0, D.Majdlen 0+1, Bondarenko, Burke 1+0, M.Rendl 4+0, T.Palatinus 1+2, T.Kováč 1+0, J.Lím 0+1, Mihál, S.Rendl 1+0, A.Boško. Tréner: R.Timko

Tydlačka - Obert

Krásny a vyrovnaný zápas, plný pozitívnych emócií, pekných súbojov a zvratov. Želali by sme si, aby všetky zápasy mali také tempo a kvalitu. Keď sa zvykne vravieť „každý chvíľku ťahá pílku“, tak prvú tretinu to boli naši malí „Piráti“, ktorí boli florbalovejší a tým aj dominantnejší, v tej druhej zas prevzal iniciatívu súper. Tretia tretina bola najvyrovnanejšia a aj najnapínavejšia. Domácim sa podarilo tromi presnými zásahmi v rade otočiť skóre zápasu, no zásluhou našej bojovnosti a nasadenia sme 16 sekúnd pred koncom strelili vyrovnávajúci gól a zápas tak skončil zaslúženou remízou.