1. FBC TRENČÍN - akadémia
5:3
(1:0, 1:2, 3:1)
FK AS TRENČÍN - ČERVENÍ

12. Obert (Mikolka) – 1:0, 33. K.Kováčik (Hacek) – 2:1, 49. S.Liška (Záň) – 3:2, 51. K.Kováčik (Mikolka) – 4:3, 57. Liška (Záň) – 5:3

Zostava 1. FBC TRENČÍN - akadémia

H.Kováč – Robota, Záň 0+2, M.Bojda, Panák, Se. Halas, R.Sága, F.Meško – S.Timko, S.Liška 2+0, Ochránek, Mikolka 0+2, M.Jurík, Obert 1+0, J.Boško, K.Kováčik 2+0, Hacek 0+1, Beluský, Červeňan. Tréneri: N.Ondrášik, J.Lamačka

1:3

0:0

0:0

J. Riečický - P. Bulko

29:27

„Malé derby“ prinieslo zaujímavý súboj. Po celý čas sme vychádzali zo zodpovednej defenzívy, podporenej spoľahlivým výkonom brankára Kováča a aj smerom dopredu sme boli efektívnejší, ako bývalo v poslednom čase zvykom. Zápas bol vyrovnaný a otvorený prakticky od začiatku až do konca, o čom svedčí vyrovnaný pomer úspešných zásahov oboch brankárov (24:24), ako i skutočnosť, že až do 57. minúty, kedy dával víťaznú pečiatku za zápasom Liška, neviedlo ani jedno z družstiev viac ako o jediný gól. Dôležité bolo, že my sme boli gólovo vždy o krok vpredu a súper musel vždy vyrovnávať. Trikrát sa mu to podarilo, štvrtý raz však už nie a tak sme sa mohli tešiť zo zaslúženého a dôležitého víťazstva.

Súťaž pokračuje už počas najbližšieho víkendu a nás čaká ďalší dôležitý zápas. V nedeľu o 11,00 privítame v domácom prostredí tím ŠK Victory Stars Dubnica n/V. Srdečne Vás na tento zápas pozývame. Keďže 7 – 8 minút pred jeho zahájením sa uskutoční krátky slávnostný ceremoniál odovzdávania bronzových medailí našim juniorom za 3. miesto v juniorskej extralige, budeme radi, ak zaujmete svoje miesta v hľadisku o niečo skôr. V sobotu predpoludním mali chlapci nastúpiť proti bratislavskému ŠK Lido Prírodovedec. Tento zápas bol na žiadosť súpera presunutý o týždeň. Do Záhorskej Bystrice tak dorastenci vycestujú až 27. apríla.